برش بتن مسلح اسپادانا
برش بتن اسپادانا - لوگو

برش بتن اسپادانا

برش سیمی


یکی از  آخرین روش های جدید و نو آورانه برای قطع سازه های بتنی عظیم و ضخیم استفاده از روش برش سیمی یا همان سیم برش می باشد. این روش ابتدا در معادن توسعه یافت اما با تغییر بافت و تقویت سیم برش قابلیت قطع بتن و فولاد را پیدا نمود. این روش برش بتن باعث صرفه جویی در زمان هنگام برش سازه های بتنی عظیم و با ضخامت بالا می باشد. استفاده از این روش برای مواردی که فضای محیط کاری اندک و خیلی کوچک باشد که از مزایایی این روش می باشد. بوسيله اين روش برش بتن مي توان شكل هاي مختلف با هر ابعادي را در بتن ايجاد نمود. از ويژگي هاي اين روش انجام برش در هر نوع سطوح عمودي و افقي و شيبدار و حتي در ارتفاعات مي باشد.  اين روش نسبت به ساير روشها مزايايي از قبيل عدم محدوديت ابعاد برش، عدم ايجاد آلودگي صوتي، دقت ابعادي بالا، سرعت برش زياد و پيوستگي برش را دارا مي باشد. متخصصان ما از اين روش برش در حوزه هاي عملياتي مختلفي استفاده نموده اند كه موجبات رضايت مشتريان گرامي را به همراه داشته است.

 

برش بتن اسپادانا - برش سیمی بتن مسلح

برش بتن اسپادانا - برش سیمی بتن مسلح

برش بتن توسط سیم الماسی فرآیندی است که در آن از سیمی که با ذرات الماس تعبیه شده است برای بریدن بتن و سایر مواد استفاده می شود. سیم از طریق یک سری قرقره های راهنما تغذیه می شود و از اطراف یا از طریق بخش بتنی که نیاز به برش دارد عبور می کند. سپس سیم به طور مداوم کشیده می شود تا برش کامل شود. برش سیم الماس برای برش سازه های بتنی بزرگ، ضخیم یا پیچیده که برش آنها با روش های دیگر دشوار یا غیرممکن است، مناسب است. همچنین انعطاف پذیر و دقیق است و امکان برش را برای هر شکل یا جهتی فراهم می کند.

 

برش بتن اسپادانا - برش سیمی بتن مسلح

 

 


برش بتن فرآیند اره کردن، سوراخ کردن و حذف بتن کنترل شده است. اپراتورهای ماهر از سیم های برش مخصوص برای برش بتن و آسفالت با دقت، دقت و اشتباهات بسیار کم استفاده می کنند. در گذشته، شرکت های برش بتن از چکش های جک برای شکستن بتن استفاده می کردند، اما این روش همه چیز را گرد و غبار و کثیف می کرد. تکنیک های مدرن برش بتن شامل استفاده از ماشین آلات تخصصی برای به جا گذاشتن یک سطح صاف و جذاب از بتن، آسفالت، فلز و سنگ است.

 

 


چرا انتخاب ما

برش بتن اسپادانا

مجموعه برش بتن اسپادانا

ارسال درخواست / پیشنهاد